Praha

Praha

O nás

Společnost SEFERIOS s.r.o. byla založena v roce 2013 a již několik let působí jako vázaný zástupce společnosti Trade Capital Markets (TCM) Ltd (dříve Leadcapital Markets Ltd.) obchodníka s cennými papíry se sídlem na Kypru. Svým klientům umožňuje online obchodování na finančních trzích, prostřednictvím obchodních platforem Trade.com a Finexo.com

Společnost nabízí široké spektrum finančních instrumentů obchodovatelných na nejoblíbenějších platformách. Obchodovat můžete odkudkoliv a kdykoliv nejen přes počítač, ale také přes mobilní aplikace.

SEFERIOS s.r.o. je dle českého práva zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 204353. 

SEFERIOS s.r.o. působí na území ČR jako vázaný zástupce společnosti Trade Capital Markets (TCM) Ltd. (dříve Leadcapital Markets Ltd.) obchodníka s cennými papíry (OCP) se sídlem na Kypru, který je na základě notifikace Kyperské komisi pro cenné papíry a trhy a České národní bance oprávněn na území České republiky poskytovat vybrané investiční služby. Ověření registrace společnosti SEFERIOS s.r.o. a oprávnění působit jako vázaný zástupce a poskytovat investiční služby, rozsah oprávnění jakož i rozsah oprávnění samotného obchodníka s cennými papíry naleznete na stránkách České národní banky www.cnb.cz v sekci Dohled a regulace, podsekci Seznamy a evidence.