Aktuality

IPO Avast již velmi brzy

4.5.2018

Společnost Avast Holding B.V., která je zejména celosvětově známá jako tvůrce a prodejce anti-virových programů  již závazně oznámila, že hodlá vstoupit se svými akciemi na veřejný akciový trh prostřednictvím londýnské burzy LSE (London Stock Exchange).

Více
Americký dolar má za sebou nejlepší týden roku 2018

2.5.2018

Americký dolar (USD) minulý pátek 27.4.2018 sice ztratil část příjmů, které ho dostaly na nové tříměsíční maximum, ale i tak se mu podařilo dosáhnout nejlepšího týdenního výsledku za posledních 11 týdnů.

Více
Akciový index FTSE 100 ukončil svůj šestidenní nárůst

26.4.2018

Britské akcie se ve středu 25.dubna 2018 propadly a šestidenní nárůst tak skončil poté, co rostoucí výnosy z amerických dluhopisů spustily na Wall Street odprodej, čímž vyvinuly tlak na akciové trhy v celém světě.

Více
Výhled úvěrového ratingu ČR se zvýšil

24.4.2018

Mezinárodní ratingová agentura Moody´s Investors Service v závěru minulého týdne a to v pátek 20.dubna 2018 zvýšila výhled úvěrového ratingu České republiky ze stabilního na pozitivní se známkou A1.

Více
Společnost Cisco Systems, Inc. a její výhled pro letošní rok

20.4.2018

Společnost Cisco Systems, Inc. (NASDAQ-CSCO) pro veřejná média oznámila, že vytvořila své dvě nejmodernější datové centra Tetration SaaS pro ukládaní dat a jednoduché ovládání datových serverů uvnitř podniků pro malé podniky a velké korporace.

Více
Společnost Ford Motor Company představila novou řadu vozů

17.4.2018

Společnost Ford Motor Company (NYSE-F) v tomto měsíci představí novou variantu modelů vozů Ford Fiesta, tak zvaný Ford Fiesta Active, který je technicky nejvyspělejším vozem v kategorii Crossover na evropském trhu.

Více